Nasza filozofia

Filozofia Mobbli jest bardzo prosta: poprzez zabawę zapewnić dzieciom zrównoważony rozwój już od pierwszych dni życia. Niemowlę zdobywa i doskonali swoje umiejętności każdego dnia, dlatego niezwykle ważne jest obserwowanie go i odpowiednie stymulowanie jego zmysłów. Od najmłodszych lat towarzyszyłam mojemu Tacie w jego stolarnii. Patrzyłam jak z pietyzmem i szacunkiem podchodzi do obróbki każdej deski, jak ze starannością i miłością wykonuje każdą zabawkę. To On przekazał mi miłość do drewna. Dziś sama jestem mamą i pragnę wspierać rozwój mojego synka. Od 30 lat bardzo bliskie są nam teorie edukacji niemowląt Emmi Pikler i Marii Montessori ale i własne doświadczenia. Mamy też szczęście pracować z połową naszego zespołu od samego początku, darząc się wielkim zaufaniem

Z przyjemnością obserwujemy najmłodszego członka rodziny. Wiele z naszych produktów powstało z myślą o jego potrzebach i chęcią podzielenia się tym co najlepsze z innymi dziećmi.

Wszystkie nasze produkty wykonane są ręcznie. Używamy wyłącznie bezpiecznych farb i olejów, a ręczne malowanie i wykończenie zapewniają doskonałą jakość. Nasze produkty spełniają restrykcyjne europejskie normy odnoszące się do bezpieczeństwa zabawek a ich projekty są konsultowane z fizjoterapeutą dziecięcym.

Mamy nadzieję, że pomożemy wielu Małym Odkrywcom lepiej poznać Świat. Zapraszamy do eksplorowania naszych kolekcji!